Puslapiai.eu sėkmingam verslui internete SĖKMINGAM VERSLUI INTERNETE LTEN

 Atsiliepimai


 

 Versle labai svarbu pasitikėti ir tikėti verslo partneriui pavestų užduočių tikslingu įgyvendinimu. Ačiū Jums už operatyvų verslo sprendimų pateikimą ir kokybišką pagalbą jų įgyvendinimo kelyje. Visiems Jus Rekomenduojame.

Adwords klientas UAB Victors Leather, www.piniginuke.lt

Siekiamybė sukurti gerą produktą ir atsakingas požiūris į klientą – tai ko tikrai nestinga Puslapiai.eu komandai!

Marta Jodikytė, www.magresbaldai.lt

Iš patirties versle, suprantu, jog didžiausia kiekvienos kompanijos vertybė - žmogus. Tačiau norint, jog komandoje dirbtų geriausi žmonės, turi būti lyderis/vadovas, spinduliuojantis teisingas vertybes ir mokantis uždegti kitus. Kaip tik toks, mano nuomone, ir yra Rimantas, Puslapiai.eu vadovas. Viso darbo metu pasitikėjau, kad darbai bus atlikti laiku (ir buvo), taip pat žinojau, jog kiekvienas klausimas bus atsakytas ir problema išspręsta. Ačiū!

Jokūbas Laukaitis, www.SefoReceptai.lt įkūrėjas

Su Puslapiai.eu dirbame nuo pirmųjų mūsų veiklos metų, beveik 8 metus. Rimantas Kadagis ir jo visa komanda yra puikūs žmonės ir savo srities profesionalai. Esame patenkinti jų sukurtomis internetinėmis svetainėmis, vykdomais einamaisiais darbais bei konsultavimu. Tikimės ir tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo dar ne vienerius metus. Nuoširdžiai rekomenduoju šios komandos paslaugas, nenusivilsite.

Kristina Zujėvič

Puslapiai.eu komandos kūrybingumas ir tikslus kliento poreikių įgyvendinimas įkvepia ! :)

Bronius Švarlys, www.shakespeare.lt

Esame labai patenkinti sukurtu savo puslapiu. Buvo lengva bendrauti nuo pat pradžių, tik pradėjus kalbėti apie pačią puslapio koncepciją. Norėjome minimalistinio ir patrauklaus už prienamą kainą, nesudėtingai valdomo (patys talpiname medžiagą). Sukurtas produktas pranoko mūsų lūkesčius: ir spalvine gama ir langų išdėstymu ir informacijos pateikimo galimybėmis. Malonu tai, kad esant kokiems nors nesklandumams gali gauti kvalifikuotą konsultaciją.
Ačiū Jums už sukurtą puslapį, kurio dėka mes tapome žinomesni ir greičiau pasiekiami.

Angelė Kostogrizienė, www.gausiseima.lt

Esame patenkinti bendradarbiavimu su Puslapiai.eu. Jos vadovas Rimantas Kadagis yra savo srities profesionalas, iš kurio gavome daug vertingų patarimų ir pasiūlymų kuriant mūsų internetinę svetainę. Jų sukurta metodika ir klausimynas padėjo mums teisingai apsispręsti . Darbą nuo A iki Z atliko laiku ir kokybiškai.

Rita Markauskienė, www.balticmedicalcentre.co.uk

Džiaugiamės bendradarbiavimu su Puslapiai.eu, nes su jų pagalba sukūrėme internetinę parduotuvę ir taip padidinome pardavimus, užmezgėme ryšių su naujais klientais ir pradėjome naudingą partnerystę su kitomis įmonėmis. Sukūrus el. parduotuvę mūsų bendradarbiavimas su Puslapiai.eu nenutrūko, nes gavę naudos ir toliau kryptingai plečiame savo verslą internete.

Arūnas Vaitulionis, www.SportineApranga.lt

JŪSŲ ATSILIEPIMAS

 
© Puslapiai.eu 2018. Visos teisės saugomos Prisijungti prie el. pašto