Puslapiai.eu sėkmingam verslui internete SĖKMINGAM VERSLUI INTERNETE LTEN

 
 
Vertingos pamokos

 

Jeigu dalyvaujate šioje akcijoje ir norite gauti dovaną, spauskite "Registruotis" ir Jūsbūsite įtraukti į šios akcijos dovanų gavėjų sąrašą. Dovanas gausite akcijai pasibaigus.

 

Dainininkė Jurga kviečia šventes sutikti su gera muzika. Užburiančios ir atviros naujausio projekto “Metronomes” dainos bei jau gerai žinomi.
 

Samdykite mus  |  Neregėtos istorijos

 

 

KAIP BŪTI SĖKMINGIEMS

 

INTERNETE?

 

 

Siūlome susipažinti su naudingais patarimais, kaip sukurti sėkmingą interneto svetainę ir ką reikėtų numatyti marketingo  strategijoje.Įžvalgomis su Jumis dalijasi interneto projektų vadovas Rimantas Kadagis ir internetinio marketingo strategas Žydrūnas Sadauskas.

 

 

Interneto svetainė

Manau, daugelis šiandien supranta, kad kuriant savo verslo interneto svetainę vien informacijos apie veiklą jau nebeužtenka, o prisistatymas ir patrauklus dizainas yra tik vienas iš būdų pritraukti lankytojus. Jei norite, kad internetas padėtų parduoti daugiau prekių ar paslaugų, savo verslo svetainei turėtumėte kelti didesnius reikalavimus, nei jie būtini paprastai elektroninei vizitinei kortelei.


Interneto svetainė pirmiausia turėtų būti verslo įrankis, kuris tiesiogiai ar netiesiogiai duotų konkrečios naudos. Vienu atveju tai gali būti elektroninio pašto adresų rinkimo įrankis, kitu – interaktyvus žaidimas, reklamuojantis Jūsų prekę ar paslaugą. Taigi pirmas klausimas, į kurį reikėtų sau atsakyti prieš pradedant svetainės gamybą – koks būsimos svetainės tikslas? Kuo aiškiau jį suformuluosite, tuo lengviau bus sukurti Jūsų svetainės idėją.

 

 

 

Dažnai pasitaiko, kad svetainėse sunku surasti reikiamą informaciją, naršymas būna neintuityvus ir net kyla klausimų – kas čia siūloma ir bandoma parduoti.[ ir dažnai neaišku, kuo įmonė užsiima, kokias paslaugas teikia?] Kad taip neatsitiktų,nusistačius tikslą, reikėtų užduoti sau antrą klausimą – kokį konkretų veiksmą (-us) svetainėje turės atlikti lankytojas, kad tikslas būtų pasiektas? Pvz., jei Jūsų veikla odontologijos paslaugos, svetainės tikslas galėtų būti kliento vizito pas odontologą registracija. Tokiu atveju registracijos nuoroda ir forma turėtų būti lengvai pastebima ir patogi naudoti. 

    

Ir trečias klausimas – kas yra Jūsų prekės (paslaugos) vartotojai? Nuo atsakymo priklauso Jūsų būsimos svetainės dizainas, tekstas ir kiti bendrą stilistiką atitinkantys elementai. Kai tiksliai žinoma, koks Jūsų prekės (paslaugos) vartotojo  amžius, statusas ir kt., lengviau informaciją pateikti tai [būtent] tikslinei auditorijai suprantama kalba ir išraiškos priemonėmis.

 

 

  

 

"Džiaugiamės bendradarbiavimu su Puslapiai.eu, nes su jų pagalba sukūrėme internetinę parduotuvę ir taip padidinome pardavimus, užmezgėme ryšių su naujais klientais ir pradėjome naudingą partnerystę su kitomis įmonėmis.

Sukūrus el. parduotuvę mūsų bendradarbiavimas su Puslapiai.eu nenutrūko, nes gavę naudos ir toliau kryptingai plečiame savo verslą internete."

                                                                        

                                                                            Arūnas Vaitulionis, www.sportineapranga.lt

 

 

 

 

 

 


Internetinis marketingas

 

Internetinis marketingas, e.marketingas – tai gana nauji terminai Lietuvos interneto vartotojams. Daugeliui įmonių dar trūksta patirties ir praktinių žinių sėkmingai pasinaudoti interneto galimybėmis siekiant parduoti savo produktus ir paslaugas. Elementarių dėsningumų išmanymas gali padėti Jums pasiekti norimų tikslų ir tapti labiau konkurencingesniems.  Taigi veiksmingos ir aiškios pozicionavimo strategijos pasirinkimas yra vienas pagrindinių veiksnių siekiant lyderystės ir sėkmės.

 

Kitas svarbus dalykas siekiant sėkmingo verslo internete – Jūsų svetainės lankytojų srautų pritraukimo strategija. Dabartinėje interneto rinkoje stebime daugybę technologinių sprendimų pritaikymo būdų, matome įvairiausių „blizgučių“ siekiant privilioti pirkėjus, tačiau vis dar retas tinklalapio projekto vadovas ar įmonė, tvarkanti interneto svetainę, moka pritraukti pakankamus lankytojų srautus, nors tai ir yra pagrindinis internetinio verslo variklis.

 

Svarbu žinoti, kad internetinis marketingas yra bendro Jūsų įmonės marketingo neatsiejama dalis [>neatsiejama kelti po ’yra’<], taigi būtina siekti tradicinio ir internetinio marketingo vieningumo.

 

 

 

Norėčiau padėkoti Žydrūnui ir pagirti jį už profesionalius mokymus internetinio marketingo tema. Seminaro metu nemažai sužinojau, kaip sėkmingai plėtoti internetinio verslo projektus. Įgytas žinias nedelsiant pritaikiau savo įmonės internetiniame puslapyje http://www.segtuvai.lt ir noriu pasidžiaugti, kad tai iškart davė konkrečios naudos. Ateityje, manau, dar ne kartą dalyvausiu Žydrūno Sadausko seminaruose.

 

                                                                     Martinas Jatkauskas, UAB „Via Aquaria“

 

 


 

Pasiūlymas


Jei Jūsų tikslas yra sukurti veiksmingą interneto svetainę, galite mūsų rekomendacijas pritaikyti patys arba pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu – mes padėsime sukurti tvirtus Jūsų sėkmingo projekto pagrindus.
 

Mes siūlome


- Sukurti Jūsų internetinio verslo pozicionavimo strategiją.
- Pateikti interneto svetainės struktūrinį maketą.*
- Sukurti interneto svetainės titulinio puslapio dizainą.**
- Parengti jūsų tinklalapio lankytojų srautų pritraukimo strategiją.***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Svetainės struktūrinis maketas kuriamas Axure RP PRO programa. Struktūra suderinama su užsakovu ir patvirtinama.
** Remiantis strukt

 
© Puslapiai.eu 2018. Visos teisės saugomos Prisijungti prie el. pašto