Puslapiai.eu sėkmingam verslui internete SĖKMINGAM VERSLUI INTERNETE LTEN

 

 

Interneto svetainės
 

 

su sėkmės istorijomis

 


 

Šekspyro viešbučio svetainė Shakespeare.lt
Šekspyro viešbučio svetainė Shakespeare.lt
Dizianas + User experiece
Yra begalė būdų kaip bendrauti su vartotoju užsukusiu į jūsų svetainę, panašiai kaip su žmogumi užsukusiu pas jus į svečius. Jei norite, kad svečias pasisvečiuotų ilgiau, reikia su juo kuo nuoširdžiau bendrauti, leisti jam pasijusti lyg namuose.

Jei gyvenat lofte, matomai norėsite svečiui aprodyti savo prašmatnų butą, vedžiosite jį ir pristatinėsite elementą po elemento. Žodžiu turėsite laikyti svečio dėmesį ir nukreipti jo mintis ten kur patys to norėsite, kad ir pašnekovui būtų malonu, ir, kad pademonstruotumėt smukliausias apartamentų detales.

Modeliuodami naują skaitmeninį produktą 100% stengiamės, kad mūsų klientų klientai intuityviai suprastų kur atėję, ką čia gali nuveikit, kur ir kaip turi spręst savo problemą.
Išsikelti tikslai:
1. Perteikti lankytojui jaučiamą senovinę, literatūrinę dvasią lyg jis jaustųsi 17 amžiuje, kuriame kitados gyveno įsikūrusios didikų šeimos
2. Sukurti patogią kambarių rezervacijos sistemą
3. Pritraukti naujų potencialių klientų
Tikslai pasiektas tokiu būdu:
a) Kiekvienas viešbučio kambarys suprojektuotas atkartojant žymių rašytojų mintis bei atvaizdus
b)Virtualaus turo galimybė, galima tarsi pasivaiksčioti šio seno pastato kolidoriais, pasigrožėti supančia aplinka, pajausti kambarių alsuojančia ramybe ir jaukumu.
c) Pasirinkti patikimi partneriai, kurių rezervacijos sistema plačiai naudojama ne tik Lietuvoje, adaptuojama visa aplinka prie mūsų sukurto dizaino
d) Pasiūlytas visas paslaugų spektras: pradedant kliento poreikių išsiaiškinimu, nuodugnia konkurentų analize ir baigiant suformuotos vizijos įgyvendinimu - svetainės sukūrimu, jos optimizavimu paieškos sistemoms, nuolatiniu palaikymu ir tobulinimu bei populiarumo didinimu.
SUSISIEKITE NEMOKAMAI KONSULTACIJAI
+370 5 233 3749
 
© Puslapiai.eu 2018. Visos teisės saugomos Prisijungti prie el. pašto