Puslapiai.eu sėkmingam verslui internete SĖKMINGAM VERSLUI INTERNETE LTEN

 

 

Interneto svetainės
 

 

su sėkmės istorijomis

 


 

Elektroninė parduotuvė SportineApranga.ltElektroninė parduotuvė SportineApranga.ltElektroninė parduotuvė SportineApranga.lt
Elektroninė parduotuvė SportineApranga.lt
Iškelti tikslai:
Sukurti elektroninę parduotuvę, kuri padidintų įmonės pardavimus bei pritrauktų naujų klientų. Sukurti maksimaliai lanksčią kainodaros sistemą, kuri leistų taikyti individualią kainodarą kiekvienam klientui ar klientų grupei. Pilnai automatizuoti visą pardavimo procesą ir sukurti vidinę užsakymų administravimo sistemą.
Atlikti darbai:
Sukurta internetinė parduotuvė, su kuria klientas ženkliai padidino pardavimus, užmezgė artimus santykius su naujais klientais bei pradėjo naudingą partnerystę su kitomis įmonėmis.

El. parduotuvėje suprogramuota itin lanksti kainodaros administravimo sistema, numatanti galimybę taikyti skirtingas nuolaidas konkrečioms produktų kategorijoms, gamintojams, kainų rėžiams bei kiekiams. Sukurtas nuolaidas galima priskirti individualiems klientams ar klientų grupėms. Komandos ar pavieniai asmenys turintys nuolaidas, prisijungę prie sistemos iškart mato žemesnes kainas, kas natūraliai padidina pardavimo tikimybę.

Visas pirkimo procesas yra pilnai automatizuotas ir visi klientų užsakymai patenka į sukurtą užsakymų sistemą, kurioje panaudojant filtrus galima patogiai analizuoti visus pardavimus bei matyti visą užsakymų istoriją.

Išduosime ir vieną nedidelę paslaptį, jei turite omni ID kortelę, svetainėje SportineApranga.lt galite įsigyti produktus su nuolaida. Jums tereikia užsakymo metu įvesti savo kortelės ID numerį ir Jums bus automatiškai pritaikyta nuolaida.
SUSISIEKITE NEMOKAMAI KONSULTACIJAI
+370 5 233 3749
 
© Puslapiai.eu 2018. Visos teisės saugomos Prisijungti prie el. pašto