Puslapiai.eu sėkmingam verslui internete SĖKMINGAM VERSLUI INTERNETE LTEN

 

 

Svetainių priežiūros

 

patarimai

 


 

 Jūsų svetainė  - kaip ir Jūsų batų švara - kertinis elementas įvaizdžiui sudaryti. Tinkamai prižiūrima ji gali atnešti didelės naudos.

 

Ką turime omeny sakydami "tinkamai" :

 


* Klaidos ir tušti puslapiai

 

Jeigu šiuo metu neturite pakankamai turinio (ar laiko jam paruošti), nepalikite tuščių puslapių - paslėpkite juos, kol būsite pasirengę juos atnaujinti.

 

Peržiūrėkite, ar visos nuorodos svetainėje veikiančios, "puslapis nerastas" žinutės sudaro neprižiūrimos svetainės įspūdį ir kenkia Jūsų įvaizdžiui.

 


 

 

 

* Svetainės sparta

 

Sakoma, kad su kiekviena papildoma sekunde laukimo, kol "užsikraus" puslapis, prarandate 7% lankytojų. Įsitikinkite, kad Jūsų svetainėje puslapio krovimo greitis ne lėtesnis nei 2 sekundės.

 

Internete galima rasti daugybę nemokamų įrankių svetainės spartos įvertinimui, pvz.:www. gtmetrix.com

Dažnai greitis tokiose svetainėse įvertinamas pagal raidžių sistemą, kur A – geriausias, o F – prasčiausias įvertinimas ir įvertinami atskiri greitį lemiantys faktoriai.


 

 

 

 

* Lankytojų srauto stebėjimas

 

Sužinokite, kiek lankytoju aplanko Jūsų svetaine, iš kur jie ateina, kokiomis kalbomis kalba ir kuriuose puslapiuose yra labiausiai linkę išeiti iš Jūsų svetaines. Šia ir daugeli kitos naudingos informacijos Jums padės sužinoti nemokamas "Google Analytics" įrankis (kuri pradžiai reikės įdiegti :) )

 

Trumpas Google Analytics pristatymas ir pagrindiniai privalumai (anglų kalba):

 

 

 

 

 

* Ar lankytojus verčiate ieškoti adatos šieno kupetoje?

 

Įvertinkite, ar lankytojai Jūsų svetainėje lengvai randa viska, ko ieško, ar konkrečios informacijos suradimui nereikia atlikti daugiau nei 3 žingsnių, ar pagrindinė informacija yra geriausiai pastebimoje vietoje. Svetainė neturėtų būti labirintas, greitai neradę ko ieško potencialūs klientai iš jos pabėgs.

 

 

* Pritaikymas įvairiems įrenginiams ir programoms

 

Pasitikrinkite, kaip Jūsų svetainę atvaizduoja mobilieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, skirtingos interneto naršyklės ir skirtingos interneto naršyklių versijos.

 

Kaip atrodote skirtingose naršyklėse galite pasitikrinti http://browsershots.org/

 


 

 


 

 

* "Užkabinantys" tekstai

 

Neverskite savo lankytojų skaityti A4 formato lapą užimančio teksto, kad sužinotu, kokias paslaugas teikiate. Kuo glausčiau ir aiškiau - tuo geriau. Lankytojai nesivargina ilgai ieškoti norimos informacijos Jūsų svetainėje - jos neradę per pusantros minutes nueis pas konkurentus.

 

Nesistenkite rašyti įmantriu tekstu, čia vėlgi svarbiau aiškumas, taigi informacija turėtu būti pateikta paprastai, lyg pasakotumėt draugui.

 

Daugiau naudingos informacijos šia tema galite rasti knygutėje „Kaip paruošti gerą pasiūlymą ir padidinti pardavimus?“(PDF formatu)

 

 

 

* Tekstų egzistavimas

 

Svetainės su daug kokybiškų nuotraukų atrodo gražiai, tačiau Google tokios svetainės ne prie širdies. Tekstų reikia bent minimalių...

 

 

* Neverskite savo lankytojų dirbti už Jus

 

Dvidešimt laukų turinčios užklausos formos nekelia lankytojams noro jas pildyti. Pasvarstykit, gal pakaktų kad lankytojas paliktų telefono numerį ir Jūs jam paskambinę vietoj jo susirašytumėte reikalingą informaciją?

 

Rekomenduojama ne daugiau 7 laukų užklausos formos.

 


 


 

 

* Nebijokite internetinės rinkodaros

 

Turite reklaminį įmonės lipduką ant savo automobilio? Nebijokite ir interneto greitkeliuose skleisti žinią apie save. Jei siekiate, kad jūsų svetainę google paieškos rezultatuose atvaizduotų tarp pirmų penkių rezultatų - investuokite į SEO, greitam didelio lankytojų srauto pritraukimui į svetainę naudokite mokamą reklamą google paieškoje -adwords.

 

Norint susigrąžinti svetainėje jau pabuvusius bet iš jos pabėgusius potencialius klientus išbandykite remarketingą (reklamą, orientuotą į svetainėje jau pabuvusius, tačiau nieko neįsigijusius, nesusisiekusius lankytojus), o jei Jūsų produktas/paslauga skirtas kiekvienam ir tenkina kasdienius poreikius, su pirkėjais gali būti aktualu bendrauti per Facebook.

 

 

 

* Žinokite, ką su savo svetainės gerinimu nuveikti galite patys, o kam prireiks pagalbos

 

Internetas pilnas naudingos informacijos, kaip savo jėgomis įdiegti svetainėje ką nors naujo ar kaip valdyti adwords paskyrą.

 

Geriausiu visur nebūsi, reiktų įsivertinti, kiek laiko galite skirti svetainei patys, o kokią dalį reiktų patikėti specialistams - pavyzdžiui, google adwords administruoti gali kiekvienas, bet kad nemėtytum pinigų į balą neefektyviems raktažodžiams reklamuoti (ar spėtum su google naujovėmis ir nuolat besikeičiančiomis taisyklėmis) reikia praleisti nemažai laiko skaitant straipsnius ir įgyjant patirties praktikoje.

 

Ar Jūs turite tiek laiko?

 

 

 


 

 

 

 

SUSISIEKITE NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

 

 

 

 
© Puslapiai.eu 2018. Visos teisės saugomos Prisijungti prie el. pašto